Garantii + kindlustus = topelt kindlus

Garantiiprogrammide mitmekülgne valik

See, et implantaatidele antakse teatud garantii, on tavaline. Ka Motiva annab garantii raames tasuta uued implantaadid, kui implantaat on purunenud või on tekkinud kapslireaktsiooni Bakeri skaalal III või IV astmel.

Motiva on aga ainus implantaat maailmas, mis pakub lisakindlustuse võimalust ja korvab vajadusel kordusoperatsiooni kulud. Kindlustusseltsi usaldus on märk sellest, et Motiva implantaate seostatakse äärmiselt väikese riskifaktoriga.

Motiva 2-aastane ja 5-aastane programm

Motiva implantaatidega tuleb kaasa tasuta kindlustus üheks aastaks. Seda kindlustust saab pikendada kas 2 aasta võrra (kiibita implantaadid) või 5 aasta võrra (kiibiga implantaadid).

  • Pikendades kindlustust 2 aasta võrra, katame operatsioonikulud 1000€ piires ühe implantaadi kohta kui implantaat on purunenud või on tekkinud kapslireaktsioon Bakeri skaalal III või IV astmes. Selleks tuleb 90 päeva jooksul pärast operatsiooni tasuda 100€ kindlustuse pikendamise tasu.
  • Pikendades kindlustust 5 aasta võrra, katame operatsioonikulud 2500€ piires ühe implantaadi kohta kui implantaat on purunenud või on tekkinud kapslireaktsioon Bakeri skaalal III või IV astmes. Selleks tuleb 90 päeva jooksul pärast operatsiooni tasuda 100€ kindlustuse pikendamise tasu.

Garantii saamiseks tuleb Motiva implantaadid registreerida meie veebilehel või Motiva mobiilirakenduse kaudu.