Motiva Implant Matrix® – Innovaatiline ja ohutu

Kõrge kvaliteediga rinnaesteetika

Enam kui 30 aastase kogemuse tulemusena on Establishment Labs’i asutajate ja juhtkonna  jaoks rinnaimplantaatide kvaliteet loomulik saavutus. Motiva Implant Matrix® on aja jooksul saavutanud tootearenduses taseme, mis tagab maksimaalse ohutuse.

Kuigi me hindame oma minevikku, seame sihiks oleviku ja tuleviku – innovaatilise, ohutu ja progressiivse. Usume, et tuues kirurgide ja patsientide vajadused oma tootearendusse, on need eesmärgid saavutatavad.

Meil on lai valik eri suuruste ja kujudega implantaate nagu suurepäraste esteetiliste tulemustega uus ProgressiveGel Ultima™ ja innovaatiline Q Inside Safety Technology™. Need on teinud meie patsiendid ja kirurgid kvaliteedi osas äärmiselt nõudlikuks. Tippdisaini ja tootmistehnoloogiaid kasutav Establishment Labs kinnitab, et  Motiva Implant Matrix® silikoonimplantaadid on parim valik just kõige nõudlikumale patsiendile ja kirurgile.

“Meie nõuded kvaliteedile on kogu valdkonna rangeimad; meie tootmisprotsessi on inspekteerinud kõrgeid standardeid järgivad kontrollasutused, mille tulemusena on Motiva implantaadid saanud heakskiidu enam kui 60 riigis.”

Robert De Mezerville, kvaliteedinõuete ja õigusaktide juht

Meie innovatsioon