Suvi Lahtinen: rindade suurendamise kogemus

Soome bikiinifitnessi sportlane Suvi Lahtinen käis eelmisel aastal rinnasuurendusoperatsioonil ning lasi endale paigaldada Motiva rinnaimplantaadid. Loe intervjuud Suviga.

Miks otsustasid tulla rinnasuurendusoperatsioonile ning valisid  Motiva rinnaimplantaadid?

2003.aastal paigaldati mulle esimesed implantaadid, mis olid üsna väiksed (220cc). Olen võistlussportlane ning kuna treenimine on kehaproportsioone 15 aastaga muutnud ja rasvaprotsenti vähendanud, soovisin nüüd suuremaid rindu.

Enne operatsiooni tutvusin kõikide Soome turul pakutavate implantaatidega ja Motiva tundus parim valik nii nende ohutuse aspektist kui ka pinnakatte ja sisugeeli poolest. Minu jaoks oli väga oluliseks teguriks implantaadi pealispind – implantaadi kest on otseselt kontaktis rinna koega ning Motiva nanotehnoloogilise pinnaga implantaat on hetkel kõige kehasõbralikum variant rinnasuurenduses.

Lisaks andis mulle kindlustunnet  ja usaldust asjaolu, et Motiva oma tooteid pidevalt edasi arendab ja neile esimese rinnaimplantaadina maailmas lisagarantiid pakub. See on märk sellest, et Motiva implantaate seostatakse väga väikse riskiga.

Millised implantaadid Sulle paigaldati?

Motival on väga lai implantaatide valik. Valisime koos kirurgiga mulle Motiva kiibiga ümarad Demi 380cc implantaadid.

Kas oled tulemusega rahul?

Olen implantaatidega  ja tulemusega ülimalt rahul. Leian, et mul on tõesti loomuliku väljanägemisega ja ilusa kujuga rinnad – täpselt õiges proportsioonis minu kehaga.

Julgen soovitada Motiva implantaate kõigile, eriti sportliku ja aktiivse eluviisiga naistele.