Julia Tšižova kogemus Motiva rinnaimplantaatidega

„Ma arvan, et iga naine tahab tunda end ilusa, atraktiivse ja enesekindlana. Ja kaunid rinnad on naise ilu lahutamatu osa. Lisaks osalen aktiivselt bikiinifitnessi võitlustel ning sel spordialal on kehaproportsioonid väga olulised.“

Bikiinifitnessi sportlane Julia Tšižova läbis jaanuaris rinnaoperatsiooni. Nüüd räägib noor naine, miks ta otsustas valida just Motiva rinnaimplantaadid ja kas ta on oma otsusega rahul. Loe intervjuud.

Millised implantaadid sulle paigaldati?

Mulle paigaldati ergonoomilised kiibiga varustatud Motiva implantaadid.

Miks valisid rindade suurendamiseks just Motiva rinnaimplantaadid?

Kuna harrastan aktiivset elustiili, oli minu jaoks väga oluline, et pärast operatsiooni oleks mu rind loomulik osa minust ning käituks võimalikult naturaalselt. Uurisin väga põhjalikult erinevate implantaatide kohta, mida Eesti turul pakutakse, ning oli täiesti selge, et Motiva ergonoomilised implantaadid on minu jaoks parimad. Nende implantaatide eripära seisneb selles, et nad kohandavad oma kuju hetkelise kehaasendiga nii, et implantaat käitub sama loomulikult kui oma rind. Tänu sellele ei pea ma treeningu ajal muret tundma ja saan kõike teha samamoodi nagu enne operatsiooni.

Valisime mulle kliinikus piisavalt suured implantaadid, mistõttu kartsin väga, et armid jäävad suured ja inetud. Õnneks oli see hirm asjatu. Motiva implantaadid on nii elastsed, et neid oli võimalik sisestada läbi väga väikese ava ning armid jäid pisikesed.

Rinnaimplantaatide valiku puhul oli minu jaoks algusest peale määrava tähtsusega turvalisus ja ohutus. Motiva implantaatidel on mitmest kihist koosnev kest, täiteks eriline silikoongeel ja pealegi on nad varustatud mikrokiibiga. Riisiterasuurune kiip võimaldab implantaatide tuvastamist spetsiaalse lugeja abil. Seetõttu ei ole enam vaja kuskil sahtlis hoida implantaadi garantiidokumente, mis tavaliselt aastate jooksul ära kaduma kipuvad. Tänu kiibile saab vajaduse korral kogu info implantaatide kohta väga kiiresti kätte. Näiteks saab teada, millised implantaadid on paigaldatud, millal oli operatsioon, kas implantaatidele kehtib lisakindlustus.

Veel on mul hea meel, et ainsana maailmas pakub Motiva oma rinnaimplantaatidele lisaks tavagarantiile laiendatud kindlustusprogrammi, mis vajaduse korral hüvitab korduvoperatsiooni kulud. Sellise garantiiprogrammi olemasolu näitab, et nende implantaatide puhul on risk tõesti väga väike.
Tänu sellele võin ma ohutult oma uutest rindadest rõõmu tunda ega pea mitte millegi pärast muret tundma, sest Motiva implantaatide loojad on minu huvides hoolitsenud kõige eest.

Kas oled oma rinnaimplantaatidega ja tulemusega rahul?

Ma olen väga rahul. Mitte kunagi varem pole ma ennast nii atraktiivse ja naiselikuna tundnud.